Oferta

Nowości wydawnicze

Proponujemy nowości w postaci trzech nowych pakietów edukacyjnych dla 6-latka, 5-latka i 4-latka.

Nowa seria kart pracy została przygotowana jako nowość na sezon wydawniczy 2017/2018r.

Materiały opracowane przez nauczycieli  z wieloletnim doświadczeniem zostały dostosowane do nowej podstawy programowej i zgodnie z jej założeniami stymulują rozwój dzieci w fizycznym, emocjonalnym, społecznym i poznawczym obszarze. Karty pracy mają bogatą szatę graficzną, a zadania w nich  zawarte uwzględniają indywidualne różnice w rozwoju każdego dziecka.

6 latek razem uczymy sie
5 latki razem poznajemy swiat
4 latek razem bawimy sie okladka zbiorcza

 


 

Seria „Zabawy z porami roku”

Materiały powstały w oparciu o wieloletnie doświadczenie autorów pracujących w zawodzie. Karty pracy do poszczególnych grup wiekowych łączą te same bloki tematyczne, a materiał edukacyjny w nich zawarty jest dostosowany do wieku dziecka.

Pakiety uwzględniają indywidualne potrzeby i możliwości każdego przedszkolaka.

zabawa

Dlaczego warto?

Kompletna oferta od 3 do 6 lat.

Materiały opracowane przez nauczycieli na co dzień pracujących w przedszkolach.

Pakiety uwzględniają indywidualne potrzeby i możliwości każdego przedszkolaka.

Wykorzystanie teorii inteligencji wielorakich Howarda Gardnera.

Bogata wiedza z różnych dziedzin życia.

Materiały dla nauczycieli w formie edytowalnej.

Pakiety

6 latek razem uczymy sie okladka zbiorcza

Sześciolatek - razem uczymy się

„Sześciolatek - razem uczymy się" - to pakiet edukacyjny przygotowany na sezon wydawniczy 2017/ 2018. Zawarte w nim treści uwzględniają założenia najnowszej podstawy programowej. Przygotowano 4 części kart pracy i wyprawkę.

5 latek razem uczymy sie okladka zbiorcza01

Pięciolatek - Razem uczymy się

Pakiet jest uzupełnieniem zestawu Sześciolatek. Razem uczymy się. Przygotowany specjalnie na potrzeby grup łączonych 5-6 latkówna na sezon wydawniczy 2018/ 2019.

5 latek razem poznajemy swiat okladka zbiorcza

Pięciolatek - Razem poznajemy świat

Pakiet jest nowością w sezonie wydawniczym 2018/2019. Dołączył do nowej serii Razem…specjalnie napisanej do nowej podstawy programowej z 2017. Kontynuacja pakietu „Czterolatek. Razem bawimy się”, który cieszy się dużym uznaniem wśród nauczycieli.

4 latek razem bawimy sie okladka zbiorcza

Czterolatek - razem bawmy się

Nowe karty pracy rozwijają dziecko w obszarze emocjonalnym, społecznym, fizycznym i poznawczym. Pomagają dzieciom rozpoznawać emocje własne i innych osób oraz uczą właściwych postaw w grupie rówieśniczej i prawidłowych zachowań wobec dorosłych. Kształtują właściwe postawy wobec świata zwierząt i przyrody , a także wprowadzają dzieci w świat pojęć matematycznych.

6 latek okladka pakietu

Zabawy z porami roku - nowe

Pakiet przygotowany specjalnie do nowej podstawy programowej dla dzieci przygotowujących się do podjęcia nauki w klasie I. Karty pracy i ćwiczenia pozwolą najstarszym przedszkolakom  w atrakcyjny sposób osiągnąć gotowość szkolną, a nauczycielom dają możliwość realizacji zadań edukacyjnych poprzez dobór materiałów dodatkowych w dowolnie wybranym przez siebie momencie pracy.

5 latek okladka pakietu

Zabawy z porami roku

Ceniony wśród nauczycieli pakiet dla 5 latka. Zawiera bogatą wiedzę z różnych dziedzin życia. Wykorzystując wiele elementów ze świata przyrody, nauczyciel realizuje większość zadań zawartych w podstawie programowej. 

4 latek okladka pakietu

Zabawy z porami roku -Karty pracy przedszkolaka

Materiał edukacyjny został oparty o teorię inteligencji wielorakich Howarda Gardnera i rozszerzony w starszej grupie, umożliwia to pracę na zajęciach z dziećmi 3 i 4 letnimi, o zróżnicowanych możliwościach poznawczych i różnorodnych zainteresowaniach.

3 latek okladka pakietu

Zabawy z porami roku - Karty pracy malucha

Pakiet przygotowany specjalnie dla najmłodszego przedszkolaka. Czarno-białe karty pracy pozwalają wykorzystać różnorodne techniki plastyczne dzięki czemu rozwijają kreatywność dziecka.

Wiek dziecka

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

captcha

Informacja o administratorze Państwa danych osobowych dostępna jest pod adresem: Polityka prywatności.