Aktualności

Książki w planszach to idealne rozwiązanie dla nauczycieli wychowania przedszkolnego, którzy czytają głośno całej grupie dzieci. Sprawdzają się także w domowym zaciszu. W naszej ofercie pojawiły się nowe tytuły: „Legendy polskie” oraz seria „Trefliki w przedszkolu”.

Ruszyły zapisy do III edycji Konkursowego Programu Edukacyjnego „Edukacja z Treflikami” dla żłobków, przedszkoli i klubów dziecięcych. Podręcznikarnia jest partnerem merytorycznym wydarzenia. 

 Trzy dni trwało w Białymstoku święto fanów czytelnictwa. Targi Książki oraz Festiwal Literacki „Na pograniczu kultur” zorganizowała na Stadionie Miejskim Fundacja Sąsiedzi. Podręcznikarnia po raz pierwszy dołączyła do grona wystawców, proponując rodzicom i nauczycielom materiały edukacyjne i książki dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Książka na prezent, jako nagroda w konkursie lub na zakończenie roku w przedszkolu – jest dobra na każdą okazję! Do naszej oferty dołączyły właśnie nowe tytuły: książki do nauki czytania, bajki, opowiadania i legendy dla dzieci.