Aktualności

Zapraszamy do naszej Hurtowni. Kup szybko i wygodnie pakiety z naszej oferty oraz "wyprawkę" dla dziecka w cenach hurtowych.

Spadł pierwszy śnieg, święta tuż tuż więc już najwyższy czas udostępnić Państwu materiały specjalnie przygotowane na ten niesamowity okres. W tym miejscu znajdziecie Państwo kolorowankę i scenariusze o tematyce zimowo-świątecznej dla dzieci trzy i czteroletnich.

pdfScenariusz

pdfKolorowanka

Spadł pierwszy śnieg, święta tuż tuż więc już najwyższy czas udostępnić Państwu materiały specjalnie przygotowane na ten niesamowity okres.W tym miejscu możecie Państwo pobrać materiały o tematyce zimowej dla dzieci 5 i 6 letnich.

pdfScenariusz

pdfKolorowanka

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z częścią 3 naszych nowych kart pracy dla dzieci sześcioletnich. Pakiet przygotowany specjalnie do nowej podstawy programowej dla dzieci przygotowujących się do podjęcia nauki w klasie I.

więcej

Wydawnictwo „Podręcznikarnia” powstało w 2011 roku. Materiały edukacyjne zostały opracowane przez nauczycieli na co dzień pracujących w przedszkolach. Wykorzystano w nich wieloletnie doświadczenie autorki kart pracy, przewodników metodycznych i innych pomocy dydaktycznych.

Kontakt z nami

+48 883 155 775

biuro@podrecznikarnia.pl

Informacja o administratorze Państwa danych osobowych dostępna jest pod adresem: Polityka prywatności.