Aktualności

Dziś obchodzimy Dzień Ziemi.

Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs dla grup przedszkolnych! Podzielcie się z nami w komentarzu pod postem na Facebook'u zdjęciem jak całą grupą dbacie o naszą planetę.

Do wygrania fantastyczny Kuferek Matematyczny - Magnetyczny oraz nagrody niespodzianki dla całej grupy!

Temat uczenia dzieci przez rodziców nie jest nowy. W Polsce na edukację domową pozwalała już ustawa o systemie oświaty z dnia 7 września 1991 r., która mówiła o "realizacji obowiązku szkolnego poza szkołą". Jest jednak wiele sytuacji, kiedy dziecko korzysta z opieki przedszkolnej czy uczy się w szkole, a rodzic stara się pomóc mu w tym, jak może nie realizując edukacji o której mowa w ustawie.

Odpowiedź na to pytanie nie jest wcale prosta, bo trzeba zastanowić się nad wieloma aspektami.Już  samych  dzieci  nie  można  sprowadzić  do  pojęcia  w  liczbie  pojedynczej „dziecko”, bo każde wyróżnia się swoistymi dla siebie cechami i zachowaniem.

Wydawnictwo "Podręcznikarnia" oferuje nowe zestawy książek pomocniczych, rozszerzone o innowację pedagogiczną "Film animowany w edukacji przedszkolnej". Umiejętne wykorzystanie narzędzia edukacyjnego, jakim jest film, w dużym stopniu przyczynia się do unowocześnienia procesu nauczania-uczenia się, stanowiąc zalążek edukacji medialnej, która ma już swoje miejsce w nowych podstawach programowych dla I-go i II-go etapu kształcenia.

Konkurs dla przedszkoli z fantastycznymi nagrodami!

Do wygrania wizyta głównych bohaterów serialu "Rodzina Treflików" - Treflika i Treflinki w przedszkolu.

Dodatkowo zestawy gier, puzzli oraz kuferki tematyczne z pomocami metodycznymi dla nauczycieli.

Czekamy na zaproszenia od Was na bal karnawałowy!

3..2...1... Start!

Szczegóły konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne w regulaminie.

pdfZobacz regulamin

docxWyniki

Bardzo nam miło jeśli chcesz złożyć u nas zamówienie na pakiety edukacyjne.

Pobierz deklarację, wypełnij, podpisz i prześlij w formie scanu lub zdjęcia do swojego Konsultanta lub bezpośrednio do wydawnictwa na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pdfDeklaracja 2021

Zapraszamy do skorzystania z możliwości umówienia spotkania z naszym Konsultantem w dogodnym dla siebie czasie i miejscu.
Dzięki temu nasz Konsultant będzie miał możliwość szczegółowo opowiedzieć  o naszych nowościach oraz przedstawić korzyści wynikające ze współpracy.