A my, dorośli, powinniśmy zadbać, by przedmioty otaczające maluchy były praktyczne, bezpieczne i wysokiej jakości.

Jednocześnie chcemy, by zabawki w przedszkolu służyły jak najdłużej – co nie jest proste, gdy każdego roku korzystają z nich dziesiątki małych rączek!

Do naszej oferty wprowadziliśmy trwałe i bezpieczne zabawki do przedszkoli marek Trefl, Hape oraz Geomag. Sprawdź nasze propozycje i wyposaż idealną salę edukacyjną przedszkolaków!

Zabawki dla najmłodszych

Rozwijają zdolności manualne maluszków, pomogą wprowadzić kolory, kształty, cyfry strony (prawa-lewa). Proste i trwałe zabawki takie jak ksylofon, Motylek Pupilek, kulodrom czy układanka Tup Tup Stópki rozwiną logiczne myślenie i małą motorykę oraz zmysł dotyku. Wszystkie materiały wykorzystane do stworzenia zabawek posiadają atesty i zostały pomalowane nietoksycznymi farbami. 

Mamy coś także dla fanów pojazdów: Centrum recyklingu, które ułatwi nauczycielowi wprowadzenie tematów związanych z dbaniem o środowisko i segregacją śmieci.

OKlocki_miasto_3.jpgO!Klocki

Ulubiona zabawka dzieci i nauczycieli! Drewniane klocki wspierające rozwój kreatywności, zachęcające do odgrywania ról, stworzone we współpracy z psychologiem. Dostępne są zestawy: miasto, farma, wesołe miasteczko, ZOO, zamek rycerski, zamek lodowy. Każdy z nich, oprócz kilkudziesięciu drewnianych klocków zawiera matę puzzlową – dzięki temu zestawy O!Klocków można łączyć i tworzyć światy według własnej koncepcji.

Małych fanów klocków i budowania zachwycą zestawy Combo Set (142 klocki w 13 nietuzinkowych kształtach) oraz konstrukcyjny, zawierający aż 95 elementów: klocki, śrubki i narzędzia oraz manual z propozycjami złożenia m.in. pojazdów i maszyn.

 

Drewniane zabawki HapePrzygoda_w_dungli_stolik_z_kolejk_0.jpg

Zabawki marki Hape to produkty drewniane o wykonane z naturalnych i bezpiecznych surowców, zgodne z najbardziej wymagającymi i restrykcyjnymi standardami jakości i bezpieczeństwa. Zabawki Hape idealnie wkomponowują się w potrzeby przedszkoli: stoliki edukacyjne posłużą jako przestrzeń do zabawy, a przy okazji do przechowywania

Drewniany komisariat policji, stolik z kolejką czy puzzle przedstawiające ciekawe zawody to zestawy idealne do odgrywania ról i opowiadania historii! W ofercie pojawiły się również zabawki konstrukcyjne dla starszych przedszkolaków. Złożone z bambusowych patyczków i elastycznych łączeń, pozwolą na odtwarzanie słynnych wież lub tworzenie własnych!

Geomag_-_Magicube_Word_Building_Clips_79_pcs_1.jpgGeomag

Siłą przyciągania może występować i nie tylko w przyrodzie, ale również w przedszkolnej sali! Zabawki marki Geomag to najwyższej jakości klocki i zestawy magnetyczne inspirujące do zabawy, nauki i odkrywania świata. Największy z zestawów ma aż 388 elementów wyprodukowanych z tworzyw pochodzących w 100% z recyklingu i nagrodzonych certyfikatem STEAM.

W przedszkolu świetnie sprawdzą się klocki z magnetycznymi nakładkami: matematyczne do poznawania cyfr oraz rozwiązywania prostych działań matematycznych i zestaw z literkami, ułatwiający poznawanie alfabetu.

Dzięki magnetycznym klockom przedszkolaki rozwiną ciekawość matematyczną oraz poznają zjawiska fizyczne, i w końcu – lepiej rozumieją otaczający je świat.

Pełną ofertę zabawek dla przedszkoli znajdziesz tutaj.

Znajdź Konultanta Oświatego Podręcznikarni z Twojego regionu i umów się na prezentację.