Nowość dla grup i placówek przedszkolnych: sześć zestawów zapewniających rozrywkę wszystkim dzieciom.

Gry i puzzle uczą dzieci przestrzegania zasad, analizowania informacji i kooperacji. Poprawiają pamięć i koncentrację, rozwijają wyobraźnię i logiczne myślenie, a przede wszystkim – dają wiele radości!

Aby z edukacyjnej rozrywki mogła korzystać cała grupa przedszkolna – i to bez nudy, przez cały rok – stworzyliśmy zestawy dla przedszkoli w dwóch grupach wiekowych: Starszak (5-6 lat) oraz Maluch (3-4 lata). Wybraliśmy produkty, które stanowią wsparcie w rozwijaniu kompetencji kluczowych, pozwalają nauczycielowi urozmaicić codzienne zajęcia, a dzieciom – przy okazji świetnej zabawy, poszerzyć wiedzę na tematy realizowane w przedszkolu.

W zestawach : MINI, MIDI i MAXI Maluch oraz MINI, MIDI i MAXI Starszak znajdziecie gry, zabawki, układanki i puzzle marki Trefl.

Edukacyjna zabawa dla Malucha i Starszaka

Jak zachęcić dzieci do skoncentrowania się i cierpliwego układania puzzli, gdy mają wokół tyle możliwości zabawy? Mamy na to prosty sposób: w skład zestawów włączyliśmy puzzle z ukochanymi przez dzieci bohaterami (i superbohaterami!): m.in. Księżniczkami Disneya, Elsą z Krainy Lody, Spidermanem, Psim Patrolem czy Bingiem. Zarówno maluchy, jak i starszaki wypróbują także nowość: puzzle typu super shape, czyli układanki, w których obok klasycznych elementów znajdują się te o nietypowych, szalonych kształtach. Dzieci ćwiczą koncentrację, percepcję wzrokową i umiejętności manualne jednocześnie!

Gry edukacyjne dla dzieci zapewnią zabawę stolikową w wolnym czasie, ale nie tylko. Dzięki serii „Mistrz Wiedzy” starszaki utrwalą informacje o kosmosie, ruchu drogowym i podstawowe słowa z języka angielskiego. Co więcej – w zestawach dla maluchów znajdziecie proste gry towarzyskie czy planszowe, dostosowane do możliwości i umiejętności 3- i 4-latków! „Miasto” z serii „Moja pierwsza gra”, „Zgadywanki” czy „Kalambury Junior” wprowadzą najmłodszych przedszkolaki w świat gier: nauczą przestrzegania zasad i zachęcą do wspólnej, wesołej zabawy.

Skład zestawów MINI, MIDI i MAXI Maluch oraz MINI, MIDI i MAXI Starszak znajdziesz tutaj.  Dostępne są wyłącznie u Konsultantów Oświatowych Podręcznikarni. Znajdź KO z Twojego regionu i zamów zestawy do Twojego przedszkola!