Przedstawiamy najnowszy katalog na zbliżający się rok przedszkolny – pełen merytorycznych pomocy i materiałów dydaktycznych, które umożliwią nie tylko zrealizowanie podstawy programowej, ale również zapewnią nowatorskie rozwiązania w postaci innowacji metodycznych.

Dotychczasowa oferta została wzbogacona o wyjątkowe nowości. Urozmaicą one zajęcia z dziećmi i zapewnią harmonijny rozwój na różnych płaszczyznach.

Pudła Pełne Dekoracji w czterech wersjach tematycznych to świetne narzędzia do kreatywnej zabawy. Zawierają łącznie ponad 1000 pięknych i jakościowo wykonanych elementów, które zapewnią świetną zabawę z dziećmi poprzez tworzenie gotowych dekoracji w postaci girland lub aranżacji kącików tematycznych. W kolekcji dostępne 4 pudła: Święta, Pory roku, Rodzina i święta nietypowe oraz Litery i cyfry.

Kuferek Polska. Nasz piękny kraj to materiał zabierający w niezwykłą podróż, która pozwoli odkryć piękno naszej ojczyzny. Ponad 150 kolorowych plansz z kodami QR, dopracowane ilustracje oraz ciekawostki o odwiedzanych miejscach to wycieczka gwarantująca wiedzę o Polsce dostosowaną do wieku dzieci, ale przede wszystkim ciekawy sposób na poznawanie świata.

TUSia i TUSik w przedszkolu to nowa seria pakietów edukacyjnych dla dzieci 5-6-letnich, zawierająca elementy Treningu Umiejętności Społecznych. Gotowe scenariusze i towarzystwo TUSi oraz TUSika pomogą dzieciom w rozwijaniu kompetencji społecznych, nauce nazywania i rozpoznawania emocji oraz budowaniu zdrowych relacji w grupie. Przewodniki metodyczne, tablice demonstracyjne, tablice „Poznajemy litery”, talia kart do ćwiczeń i zabaw, a także elementy TUS-u to idealne narzędzia do pracy w grupie przedszkolnej. W końcu doskonale o tym wiemy, że w grupie siła!

Między nami Emotkami.Mam 4 lata, mam 5 lat to pierwszy pakiet edukacyjny dla grup łączonych dzieci 4-5-letnich. Skorelowane karty pracy zapewnią komfortową pracę i umożliwią rozwijanie inteligencji emocjonalnej dzieci. Przewodniki metodyczne zawierające elementy nowoczesnych metod, stanowią wsparcie nauczyciela w edukacji najmłodszych.

Zapraszamy do zapoznania się z całym katalogiem TUTAJ.

Umów się z Konsultantem Edukacyjnym na prezentację produktów. Szczegółowa lista KE dostępna w zakładce kontakt.

Widzimy się na zajęciach – wspólnie zagwarantujemy dzieciom owocny czas w przedszkolu!

Zespół Podręcznikarni