Podręcznikarnia Wydawnictwo Edukacyjne powstało w 2011r.

Naszą misją jest tworzenie wysokiej jakości materiałów edukacyjnych, które przekażą wiedzę uczniom w sposób ciekawy i interesujący oraz rozbudzą ich zainteresowania.
Pakiety edukacyjne tworzone są przez nauczycieli na co dzień pracujących z dziećmi, posiadających wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci oraz szeroką wiedzę praktyczną jak i metodyczną.

Oferta wydawnictwa  dedykowana jest tylko do uczniów i nauczycieli przedszkoli, co pozwala na skoncentrowanie wysiłków na określonych potrzebach rozwojowych i edukacyjnych dzieci w wieku 3 - 6 lat.

Jesteśmy w stałym kontakcie z nauczycielami, dlatego staramy się wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Systematycznie wzbogacamy ofertę o nowe pomoce edukacyjne, które ułatwiają pracę nauczycielom i urozmaicają ich zajęcia.

Jesteśmy dumni ze wszystkich nauczycieli, którzy zaufali naszej wiedzy oraz doświadczeniu i wybrali nasze publikacje do całorocznej pracy z dziećmi.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!
Umów się na spotkanie z naszym Konsultantem, który pomoże Ci dobrać odpowiednią serię pakietów edukacyjnych spośród szerokiej gamy produktów, które poosiadamy.

Do usłyszenia,
 Zespół Podręcznikarni