W związku z dynamicznym rozwojem Wydawnictwa Podręcznikarnia poszukujemy handlowców.

Oferta pracy dotyczy stanowiska Konsultanta Oświatowego

SZUKAMY OSÓB:

  1. które szukają dodatkowego zajęcia (sezon wydawniczy trwa tylko kilka miesięcy);
  2. samodzielnych, przedsiębiorczych i zorganizowanych - ponieważ nie narzucamy schematów działania i planów sprzedażowych, a czas pracy to tylko kilka godzin dziennie.
  3. komunikatywnych i lubiących pracę z ludźmi – praca polega na prezentacji i sprzedaży pakietów edukacyjnych wychowania przedszkolnego;
  4. preferujemy osobiste kontakty z klientem w okolicy miejsca zamieszkania.

PRZYSZŁYM KONSULTANTOM OFERUJEMY:

  1. ciekawą pracę w dynamicznym zespole;
  2. wysokie wynagrodzenie;
  3. miłą i rodzinną atmosferę w pracy;
  4. profesjonalne szkolenia produktowe i handlowe .

JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Jeśli to właśnie Ciebie szukamy, wyślij CV ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz list motywacyjny na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Treść zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych przez Podręcznikarnia Wydawnictwo Edukacyjne Tomasz Filipczuk w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych jest Podręcznikarnia Wydawnictwo Edukacyjne Tomasz Filipczuk z siedzibą w Białymstoku. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, sprostowania, uzupełnienia (aktualizowania) danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych oraz usunięcia danych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 pdfKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Odpowiedź prześlemy do wszystkich zainteresowanych.