Zakres obowiązków:

  • kontakt z dyrekcją przedszkoli, nauczycielami oraz innymi wskazanymi instytucjami i aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz współtworzenie bazy kontrahentów na podległym terenie,
  • współpraca oraz budowanie długofalowych relacji w branży edukacyjnej: z dyrektorami i właścicielami przedszkoli, nauczycielami, pedagogami, innymi wskazanymi osobami,
  • prowadzenie spotkań i prezentacji sprzedażowych w oparciu o materiały edukacyjne, katalogi, publikacje - zarówno osobiście w placówkach jak i online,
  • przygotowywanie ofert dopasowanych do potrzeb klienta,
  • skuteczna sprzedaż pakietów edukacyjnych oraz innych materiałów edukacyjnych będących w aktualnej ofercie,
  • finalizacja zamówień, deklaracji i realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,
  • raportowanie bieżących działań,
  • udział w wewnętrznych szkoleniach,
  • monitorowanie działań konkurencji,
  • dbanie o wizerunek firmy.

Nasze oczekiwania:

  • bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność,
  • dyspozycyjność oraz czynne prawo jazdy kategorii B,
  • doświadczenie w sprzedaży produktów i usług, w tym na stanowisku przedstawiciela,
  • doświadczenie w prowadzeniu spotkań i prezentacji sprzedażowych,
  • minimum średnie wykształcenie,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji z klientami,
  • podejmowanie inicjatywy, kreatywność oraz samodzielność,
  • otwartość na szkolenia i zdobywanie wiedzy,

Mile widziane:

- znajomość branży edukacyjnej, zwłaszcza przedszkoli,

- znajomość rynku wydawniczego,

- własny samochód.

Oferujemy:

  • elastyczne formy zatrudnienia i współpracy,
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy w wybranym okresie roku,
  • atrakcyjne prowizje od zebranych zamówień,
  • możliwość pracy i rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,
  • szkolenia wdrożeniowe,
  • szkolenia rozwijające kompetencje,
  • auto służbowe lub zwrot kosztów przy użytkowaniu własnego samochodu,
  • przyjazną atmosferę pracy.